Робота в Канаді. Стажування в КанадіНавчання в Канаді відкриває цілий спектр можливостей для роботи, стажування та проживання в Канаді –
не втрать цю нагоду!

Робота в період навчання

Робота при навчальному закладі (On Campus Work Permit Program) 

Якщо студент навчається на стаціонарі у відповідному післяшкільному навчальному закладі (державному чи приватному, який відповідає визначеним вимогам), отримав в’їзну візу та має дійсний Дозвіл на Навчання (Study Permit), він може працювати на території закладу до 20 годин на тиждень без спеціального Дозволу на Роботу (Work Permit).  В основному, це робота у сфері обслуговування та адміністрування  у кав’ярнях, магазинах, підрозділах університету/коледжу тощо. Якщо студента цікавить така можливість, то, обираючи заклад, важливо поцікавитися чи коледж/університет має таку можливість працевлаштування.

Робота за межами навчального закладу (Off Campus Work Permit Program)

Програма Off Campus Work Permit  дозволяє  іноземним студентам працювати за межами навчального закладу через 6 місяців перебування у Канаді та до поки не завершиться навчання.  Для цього потрібен Дозвіл на Роботу (Work Permit). Отримати дозвіл можна тільки якщо навчання відбувається на стаціонарі у державному чи акредитованому приватному закладі та на затвердженій навчальній програмі. Обираючи програму, поцікавтесь у навчального закладу чи попадає їх програма у категорію затверджених. Також скористайтесь офіційним сайтом та перегляньте список закладів Канади, які беруть участь у програмі Off Campus Work Permit .

Дозвіл на Роботу (Work Permit) розкриває більше можливостей для пошуку роботи поза межами навчального закладу.  Працювати дозволяється 20 годин на тиждень під час стаціонарного навчання, та повний робочий день протягом канікул.  Середня зарплатня студента складає 8 -12 CAD за годину. Тож протягом навчання студент може регулярно поповнювати у такий спосіб свій бюджет, заробляти на власні потреби та отримувати незамінний досвід роботи.  

Програми Co-op  та Cтажування (Internship) 

Для деяких академічних програм досвід роботи є незамінною частиною навчального плану. На сьогоднішній день програми Co-op  та Cтажування (Internship) поширені у навчальних закладах Канади і все більше набирають популярності серед іноземних студентів. Вони включають обов’язкову частину практичних занять чи оплачуваного/  неоплачуваного стажування.

Для участі у таких програмах студент зобов’язаний податися на Дозвіл на Роботу (Work Permit)  і на  Дозвіл на Навчання (Study Permit) та відповідно їх отримати .  Отримати Дозвіл на Роботу можливо, якщо є дійсний Дозвіл на Навчання (Study Permit) та офіційний лист-підтвердження від канадського навчального закладу, що робота-практика є частиною академічної програми.  Також мають бути виконані наступні умови: робота-практика є невід’ємною частиною програми навчання, робота-практика складає не більше 50% від загальної тривалості курсу.
На початок

Робота для дружини, чоловіка чи партнера

Дружини, чоловіки чи партнери у громадянському шлюбі студентів денної форми навчання відповідних університетів чи коледжів можуть подавати заяву на Дозвіл на Роботу у будь-якому місці, якщо вони відповідають медичним вимогам. Даний Дозвіл на Роботу буде дійсним на період дійсності Дозволу на Навчання (Study Permit) студента.
На початок

Робота по завершенню навчання

Робота по завершенню навчання (Post-Graduation Work Permit Program)

Якщо студент бажає працювати в Канаді по завершенню навчання, йому потрібно подати документи на отримання Дозволу на Роботу (Work Permit) по програмі Дозвіл на Роботу по Закінченню Навчання (Post-Graduation Work Permit Program).

У цьому випадку Дозвіл на Роботу може видаватися на той самий період, що і академічна програма, і максимальний його термін  - 3 роки. У свою чергу навчальна програма не може тривати менше, ніж 8 місяців. Наприклад, якщо студент завершив програму тривалістю 1 рік, дозвіл на роботу він може отримати відповідно на 1 рік. За умови закінчення 4-х річної освітньої програми Дозвіл на Роботу може бути видано тривалістю 3 роки.
На початок

Інформацію взято з офіційного сайту Міністерства Громадянства та Імміграції Канади www.cic.gc.ca
Розповідайте своїм друзям про наш сайт: