Лютий 2013: Київ-22 та 23, Харків-24, Дніпропетровськ-26

  British Columbia Institute of Technology (BCIT)

British Columbia Institute of Technology – це найбільший політехнічний інститут Канади. Інститут об'єднує 5 корпусів, які розташовані в межах Ванкувера. Окрім освітніх програм, інститут виконує і дослідницькі функції, бере участь в різних розробках для промисловості Канади. Студенти BCIT мають можливість закріпити отримані теоретичні знання з практики на території інституту. 
 

 Bronte College

Bronte College – приватний коледж, розташований у місті Міссіссауга, в 20 хвилинах від центру міста Торонто і в 15 хвилинах від аеропорту Торонто. Акредитований Міністерством освіти провінції Онтаріо з 1991 року, Bronte College пропонує Foundation Year (Підготовка до університету), програми Старшої школи (9-12 класи) з Advanced Placement (AP) і Літні табори для молоді (Математика / Наука і ESL).

  Camosun College

Сamosun College прийняв своїх перших студентів у 1971 році. Коледж став лідером у сфері міжнародної освіти з 1983 року. Сьогодні Camosun College приймає іноземних студентів із понад 50 країн, у тому числі з Бразилії, Кот-д’Івуара, Франції, Німеччини, Гонконгу, Індії, Індонезії, Італії, Японії, Кенії, Кореї, Лівії, Малаві, Малайзії, Мексики, Саудівської Аравії, Сінгапуру, Швеції, Тайвані, Таїланду, Уганди, США та Японії.
  Canadian College of English Language

Canadian College of English Language (CCEL) – центр англійської мови, який був відкритий у 1991 році та знаходиться в самому центрі Ванкувера. Сьогодні всі програми CCEL акредитовані на міжнародному рівні професійними організаціями і компаніями такими як FITT, Ah&la, PMI, CISCO, REDHAT, COMPTIA & Microsoft Windows.
  Cape Breton University

Сарe Breton University (CBU) (Університет Кейп Бретон) розташований в провінції Нова Шотландія, на східному березі острова Кейп Бретон, який вважається одним з найкрасивіших островів в Північній Америці. 
Університет Кейп Бретон впродовж 30 років є одним з кращих університетів Східної Канади, за період свого існування університет не виходив з рейтингу кращих ТОП університетів Канади. 
  Capilano University

Університет Капілано – один з найстаріших державних вищих навчальних закладів у Британській Колумбії. Є два типи університетів: дослідницькі та навчальні. У дослідницькому університеті професори переважно зайняті дослідженнями. У навчальному університеті, яким є Капілано, викладачі зайняті переважно викладанням.
  Centennial College

Centennial College – найстарший серед муніципальних коледжів у провінції Онтаріо, заснований у 1966 році. Він складається з чотирьох кампусів та семи відділів. Коледж визнаний як найбільш мультикультурний серед численних вищих навчальних закладів Канади. В коледжі представлені більше ніж 100 етнокультурних груп та 80 мов!!! 
  Columbia International College

Columbia International College - найбільша школа-пансіон Канади, має 30-річний досвід роботи з іноземними студентами за унікальною програмою Total Care Education System. Завдання Total Care Education System - розвиток академічного, соціального, емоційного та фізичного потенціалу кожного студента, що дозволяє їм стати впевненими в собі, освіченими і відповідальними молодими людьми.
  Conestoga College

Conestoga College Institute of Technology & Advanced Learning — один з найкращих коледжів Канади, розташований у регіоні Ватерлоо в південно-західному Онтаріо, в «серці» канадської інновації який є батьківщиною BlackBerry™. Також такі світові лідери інформаційних технологій як Google, Open Text, Sybase, Christie Digital, COM DEV, Dalsa, Agfa HealthCare, Toyota, АТС, Manulife Financial і Sunlife фінансових, називають регіон Ватерлоо своїм будинком.
  Confederation College

Confederation College знаходиться в місті Тандер-Бей в північно-західній провінції Онтаріо, який почав приймати студентів з 1967р. Confederation College пропонує програми вчення і професійної підготовки в середньому 11 800 студентам, які можуть навчатися як і на денній формі навчання, так і на вечірній формі навчання.
  Dwight School Canada

Школа є членом Міжнародної Організації Міжнародного Бакалаврата (International Baccalaureate Organization) та акредитована Міністерством Британської Колумбії та має акредитація середньої школи США, штатом Нью-Йоркa.
  English School of Canada

English School of Canada э членом організації Languages Canada, що говорить про якість мовних програм та відмінний рівень роботи з міжнародними студентами. У 2008, 2009 та 2010 році школа стала переможцем премії «Вибір споживача» (“Consumer’s Choice Award»).
Мовна школа English School of Canada розташована в самому центрі Торонто - чудове місце для вивчення англійської мови і отримання найкращого життєвого досвіду.
  George Brown College

George Brown College входить в Асоціацію Муніципальних Коледжів Канади, а мовні програми коледжу розроблені за стандартами Languages Canada. Коледж знаходиться в центрі Торонто і займає унікальне місце серед канадських навчальних закладів: він стратегічно розташований серед найважливіших і найкращих роботодавців країни.
  Grant MacEwan University

Grant MacEwan University заснований на базі одного з найбільших коледжів Канади. Університет пропонує понад 70 програм різних рівнів, більше 40 з яких ведуть до отримання диплома або сертифіката. Сім програм завершуються присвоєнням ступеня бакалавра.
  International Language Academy of Canada

International Language Academy of Canada (ILAC) — провідна мовна школа, центри якої розташовані в Торонто та Ванкувері. За час свого існування школа придбала репутацію навчального закладу, який забезпечує високі стандарти навчання, проживання та організації дозвілля студентів. З першого дня перебування студент відчуває себе в школі як вдома.
  Kwantlen Polytechnic University

Kwantlen Polytechnic University (KPU) є державним вищим навчальним закладом, який пропонує отримати освіту студентам на більш ніж 200-х програмах за такими напрямками як мистецтво, наука та бізнес, спеціалізовані галузі дизайну, садівництво, викладання англійської мови, охорона здоров’я, торгівля та технології. 
  Niagara College

Ніагарський Коледж може заслужено пишатися не тільки своїми високими рейтингами серед студентів, але й тим фактом, що в його комплекс входить один з найвідоміших Кулінарних Інститутів Канади, а також перша канадська виноробня, в якій готують майбутніх дегустаторів і виробників вин. 
  Seneca College

Seneca College пропонує більше, ніж просто освіту. Seneca College - це різноманітність програм, які дають студентам переваги у працевлаштуванні, новітні практичні комп'ютерні технології, різноманітність розмірів класу, можливість працювати повний робочий день, неповний робочий день, а також можливість продовжити освіту в кампусах у всіх районах Великого Торонто.
  Sheridan College

Sheridan College Institute of Technology and Advanced Learning - провідний канадський коледж і політехнічний інститут, що пропонує програми в широкому спектрі технічних, економічних і гуманітарних спеціальностей. Був заснований в 1967 році і сьогодні має блискучу репутацію у підготовці фахівців в області анімації, ілюстрації, режисури (кіно і мюзикл), декоративних мистецтв і дизайну. 
  University of Alberta, Faculty of Extension

University of Alberta (UAlberta), заснований у 1908, налічує нині більш ніж 38 000 студентів і наукових співробітників, що й підносить його до п'ятірки найбільших університетів у Канаді. Головний корпус розміщено у 50-ти міських кварталах; більше ніж 90 будівель розташованих у центрі міста Едмонтону.
  University of British Columbia

The University of British Columbia (UBC), заснований у 1908 році, є одним з провідних університетів Канади та незмінно входить до числа 40 найкращих університетів світу. В університеті навчається 54000 студентів зі всієї Канади, у тому числі й зі 140 країн світу. 
  University Of Toronto | School Of Continuing Studies

Програма англійської мови при Університеті Торонто має більше 50 років досвіду викладання англійської мови. Заснований 1827 року, університет Торонто є одним з найстаріших і найвидатніших університетів Канади. Кожен викладач має ступінь та викладацький сертифікат.
  University of Victoria - English Language Institute

University of Victoria English Language Centre (UVic) пропонує іноземним студентам унікальну можливість поліпшити знання англійської мови, познайомитися з культурою західного узбережжя Канади, зустріти нових друзів. UVic існує вже більше 40 років і за цей час прийняв студентів з більш ніж 30 країн, а також отримав міжнародне визнання колег. 
  Wilfrid Laurier University

Wilfrid Laurier University розташований в провінції Онтаріо, м. Ватерлоу, 100 км на захід від Торонто. За своє більш ніж 90-річне існування Wilfrid Laurier довів, що розмір університету не має значення, особливо коли це стосується якості.
  York University - English Language Institute

York University English Language Institute (YUELI) – Інститут англійської мови Йоркського Університету, третього за величиною університету в Канаді, який знаходиться в місті Торонто, у найбільшому мультикультурному місті Канади, що надає можливість не тільки навчатися, але й спілкуватися та розважатися! York University відомий своїм досвідом у викладанні,фінансуванням наукових досліджень та інноваційними програмами. 
Розповідайте своїм друзям про наш сайт: