Лютий 2012: Львів - 22 та 23, Одеса - 25, Київ - 26


Учасники виставки “Освіта в Канаді”

Учасниками виставки "Освіта в Канаді" є шістнадцять навчальних закладів, якість програм яких визнана урядом Канади. Це найбільш рейтингові коледжі та університети країни, які пропонують найширший спектр освітніх ступенів з міжнародним визнанням.
 
   
 приватна школа-пансіон
Bodwell High School
(Школа Бодвелл)

Північний Ванкувер, провінція Британська Колумбія
Bodwell High School — приватна, акредитована Міністерством освіти провінції, школа-пансіон спільної освіти, що пропонує навчання у 8-12 класах середньої школи, а також підготовку до вступу до університету.
Детальніше про Bodwell High School >>
 
коледж
Columbia College
(Коледж Коламбія)

Ванкувер, провінція Британська Колумбія
Заснований в 1936 році, Columbia College є найстарішим незалежним міжнародним коледжем Канади. За роки існування коледж, розташований в діловому центрі Ванкувера, підготував тисячі студентів до вступу у ВНЗ Канади та США.
Детальніше про Columbia College >>
 
приватна школа
Columbia International College
(Міжнародний Коледж Коламбія)

Гамільтон, провінція Онтаріо
Columbia International College пропонує отримати ґрунтовну підготовку до університету та коледжу за останніми розробками у сфері освіти. Програми коледжу підготують до вступу будь-кого!
Детальніше про Columbia International College >>
 
державний коледж
Conestoga College Institute of Technology & Advanced Learning
(Конестога Коледж Інституту технологій та перспективних напрямків освіти)

Кіченер, Кембрідж Ватерлоо, провінція Онтаріо
Девізом Conestoga College  є поєднання потреб життя та навчання, що втілюється у широкому виборі навчальних програм та постійно підкріплюється відзнаками від канадських та міжнародних освітянських асоціацій. Conestoga College відомий своїми програмами технічного та економічного напрямку, але також студент може знайти якісні акредитовані програми з права, мови, туризму, медицини, медіа комунікацій.
Детальніше про Conestoga College >>
 
мовна школа
English School of Canada
(Школа англійської мови в Канаді)

Торонто, провінція Онтаріо

Мрієте побувати в Торонто та вивчити англійську? English School of Canada – це те, що Вам потрібно! Індивідуальний підхід, широкий спектр можливостей вивчення англійської та чудове місто забезпечать вам якісну мовну підготовку та незабутні враження!
Детальніше про English School of Canada >>
 державний коледж
George Brown College (Джордж Браун Коледж)
Торонто, провінція Онтаріо

Розташований у серці Торонто, George Brown College пропонує підготовку фахівців у сферах гостинності, туризму, кулінарії, медицини, сестринської справи, обліку та фінансів, бізнесу. Коледж дбає про комфортне та швидке опанування програм студентами, а отримана кваліфікація забезпечує студентів працевлаштуванням у найкращих роботодавців Канади.
Детальніше про George Brown College >>
 школа
Golden Hills School Division
(Школа “Золоті Холми”)

Стратмор, провінція Альберта

Школа Golden Hills School в мальовничому куточку Канади не зможе залишити байдужими батьків та дітей: навчальні програми для дітей від 6 років, індивідуальний підхід, прийнятні ціни, одна з найкращих програм підготовки в світі та різноманітні розважальні програми для дітей.
Детальніше про Golden Hills School >>
 університет
Grant MacEwan University
(Університет ім. Гранта Мак
Юена)
Едмонтон, провінція Альберта


Grant MacEwan University
широко відомий в країні завдяки високоякісним навчальним програмам, індивідуальному підходу до студентів і доступними цінами на навчання. Університет Мак’Юена пропонує понад 70 навчальних програм, починаючи з підготовчої програми і закінчуючи бакалаврськими програмами. Завдяки співпраці з Університетом Альберти кожен студент має можливість навчатися в обох топових вузах Канади та світу!
Детальніше про Grant MacEwan University >>
 
мовна школа
International Language Academy of Canada
(Міжнародна Мовна Академія Канади)

Торонто, провінція Онтаріо;  Ванкувер, провінція Британська Колумбія
International Language Academy of Canada (ILAC) пропонує різні програми по вивченню англійської мови в Торонто та Ванкувері. Не має значення чи хочете Ви вступити у канадський вуз чи потребуєте знання бізнес англійської для спілкування с партнерами – школа ILAC підбере кожному потрібний мовний курс високої якості!
Детальніше про International Language Academy of Canada >>
 
державний інститут
SAIT Polytechnic (Політехнічний інститут Калгарі)
Калгарі, провінція Альберта

SAIT Polytechnic
визнано кращим технічним ВНЗ Канади, тут навчаються студенти з більш як 143 країн світу. SAIT пропонує високоякісне навчання для студентів, які бажають отримати кар’єрно-орієнтовану і професійну вищу освіту.
SAIT — це Ваш вибір навчання у Канаді!
Детальніше про SAIT Polytechnic >>
 
державний коледж
Seneca College of Applied Arts and Technology
(Сенека Коледж прикладних мистецтв і технологій)

Торонто, провінція Онтаріо
Seneca College - один з найбільших і найвідомих коледжів Канади - відрізняється високою якістю і широким вибором програм - дипломних, пост-дипломних, сертифікаційних (більше 140), а також інноваційними методами навчання.
Детальніше про Seneca College >>
 
державний інститут
Sheridan Institute of Technology and Advanced Learning
(Шерідан Інститут технологій та перспективних напрямків освіти)

Оаквіль, провінція Онтаріо
«Гарвард» серед шкіл з анімації, дизайну, режисури, Sheridan Institute вже більше півстоліття пропонує якісну освіту в галузі мистецтв та медіа. Численні національні та міжнародні нагороди вузу в сфері мистецтв та бізнесу доводять рівень та якість освітніх програм, а успіхи випускників щороку приваблюють абітурієнтів.
Детальніше про Sheridan Institute >>
 
державний університет
University of the Fraser Valley (Університет Фрейзер Валлей)
Абботсфорд, провінція Британська Колумбія
Невеликі навчальні групи, в яких предмети викладаються першокласними викладачами, прекрасні умови навчання, дружня атмосфера, державна акредитація, доступна плата за навчальні програми, помірні витрати на проживання, а також розташування, яке поєднує в собі кращі якості канадської провінції та міста, роблять University of the Fraser Valley ідеальним місцем для навчання!
Детальніше про University of the Fraser Valley >>
 
мовна школа
University of Victoria English Language Centre
(Центр Англійської Мови Університету Вікторія)

Вікторія, провінція Британська Колумбія
University of Victoria English Language Centre пропонує іноземним студентам унікальну можливість поліпшити знання англійської мови, підготуватися до вступу в університет, познайомитися з культурою західного узбережжя Канади та зустріти нових друзів.
Центр відрізняється не тільки високим рівнем викладання, а також чудовою культурно-розважальною програмою.
Детальніше про University of Victoria English Language Centre >>
 університет
Wilfrid Laurier University (Університет ім. Вільфреда Лорє)
Ватерлоу, провінція Онтаріо


Wilfrid Laurier University
характеризується невеликими розмірами, величезною популярністю, порівняно недорогими для провінції Онтаріо програмами і одним з найвищих відсотків випускників, працевлаштованих в перший же рік після випуску. Відповідно до рейтингу MacLean’s в категорії "Primary Undergraduate" університет посідає перше місце в провінції Онтаріо і п’яте по країні!
Детальніше про Wilfrid Laurier University >>
 державний інститут
YUELI: York University English Language Institute
(Інститут англійської мови Йоркського Університету)

Торонто, провінція Онтаріо
Якщо Ви плануєте вступити в канадській вуз, програми мовної підготовки Інституту англійської мови York University English Language Institute стануть Вам у пригоді. Саме тут Вас навчать академічної англійської, що значно допоможе під час вступу та протягом навчання.
Детальніше про York University >>

Розповідайте своїм друзям про наш сайт: